Promocja zdrowia w przedszkolu Konkurs "Zdrowo jem, więcej wiem" Dzień promocji zdrowej żywności pt. ,,Zdrowy piątek” Gazetka informacyjna Apele o zdrowiu ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA Fraszki o zdrowiu ANKIETY Gazetka - Szkoła Promująca Zdrowie

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE - rok szkolny 2021/2022

Promocja zdrowia w przedszkolu

"ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM"

"Sówki" z Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Morzeszczynie otrzymały dyplomy za udział w projekcie "Zdrowo jem, więcej wiem", którego głównym celem było wykształcenie u dzieci postaw prozdrowotnych poprzez uczenie zasad zdrowego odżywiania oraz wyrobienie prawidłowych nawyków żywieniowych, a także zdobycie cennych umiejętności takich jak praca w grupie.

SPRINTEM DO MARATONU

We wtorek 7 czerwca 2022 roku przedszkolaki wzięły udział w VIII Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków - SPRINTEM DO MARATONU.

DZIEŃ ZDROWIA

W czwartek 7 kwietnia 2022 roku, w DNIU ZDROWIA, przedszkolaki miały okazję obejrzeć przedstawienie pt."TRUDNA DROGA DO ZWYCIĘSTWA, CZYLI KILOGRAMY SZCZĘŚCIA" w wykonaniu aktorów ze studia artystycznego "Akada". Dowiedziały się na czym polega "Zdrowy styl życia". A na podwieczorek zjadły pyszne kanapki ze szczypiorkiem oraz owoce.

DZIEŃ SPORTU

W środę 6 kwietnia 2022 roku Biedronki i Sówki obchodziły DZIEŃ SPORTU.

DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA

W poniedziałek 8 listopada 2021 roku z okazji DNIA ZDROWEGO ŚNIADANIA przedszkolaki samodzielnie przygotowały pyszne, zdrowe kanapki.