Projekt sztandaru Szkoły Podstawowej w Morzeszczynie Wybory Patrona Szkoły Biogramy postaci zgłoszonych do nadania szkole imienia HARMONOGRAM Uzasadnienie wyboru imienia

NADANIE IMIENIA SZKOLE

Projekt sztandaru Szkoły Podstawowej w Morzeszczynie

Jednym z działań zmierzających do nadania imienia Szkole Podstawowej w Morzeszczynie jest przygotowanie sztandaru, który będzie wizytówką szkoły podczas uroczystości szkolnych i pozaszkolnych. Już wcześniej ustalono, że patronem szkoły będzie Janusz Korczak i z tą postacią związana będzie jego szata graficzna.

W związku z powyższym ogłoszono i przeprowadzono konkurs plastyczny na projekt tego symbolu szkoły, skierowany do uczniów i wszystkich zainteresowanych osób. Zwycięska praca będzie uwzględniona przy wykonywaniu Sztandaru Szkoły Podstawowej w Morzeszczynie.

Komisja w składzie:

1.Martyna Gliniecka – uczeń klasy VIIIa

2. Jakub Libiszewski – uczeń klasy VIIIa

3. Sławomir Grabalski – pedagog szkolny

4. Roman Talaga – nauczyciel

Jednogłośnie  przyznała nagrodę główną Pani Teresie Radtke.

Wyróżniono też projekt  autorstwa ucznia klasy VIIa Błażeja Kaliszewskiego.

Gratulujemy.