Muśnij mus! MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O ZDROWIU ZDROWY TYDZIEŃ/ZDROWA PRZEKĄSKA ,,ZDROWO I KOLOROWO’’ PRAWIDŁOWA HIGIENA JAMY USTNEJ ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCĄ PRZY ZDROWYCH PRZEKĄSKACH ŚNIADANIE DAJE MOC PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA SZKOŁY KONKURS KULINARNY ,,WARZYWA I OWOCE MAJĄ MOCE’’ ZDROWE PIĄTKI ŚNIADANIE NA TRAWIE Święto Jabłka

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE - rok szkolny 2023/2024

,,ZDROWO I KOLOROWO’’

Uczniowie klasy II w ramach akcji Szkoły Promującej Zdrowie przygotowywali w swoich domach zdrowe i pożywne posiłki. Składniki potraw zaczerpnięte zostały z książki, która na co dzień używana jest podczas zajęć lekcyjnych. Nasi uczniowie wcielili się w rolę domowego Masterchefa. Z ogromną pasją, precyzją i pomysłowością przygotowali dla siebie oraz swoich najbliższych zdrowe i pyszne posiłki. Gratulujemy!