WARSZTATY PROFILAKTYCZNE SOKI I PRZEKĄSKI - LEKCJE WYCHOWAWCZE Cukrzyca - choroba XXI wieku MANUFAKTURA KULINARNA Apel profilaktyczny Zdrowe odżywianie Wiosenny Dzień Profilaktyczno-Sportowy

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE - rok szkolny 2022/2023

WARSZTATY PROFILAKTYCZNE

W dniach 20-21.06.2023r. odbyły się w naszej szkole dla klas IV-VI warsztaty profilaktyczne pt. ,,WIEM, ŻE ZDROWO JEM’’. Zajęcia przeprowadziła pani Małgorzata Słoniewicz – Psychodietetyk z Centrum Działań Profilaktycznych. Celem warsztatów było uświadomienie naszym uczniom jak szkodliwe jest spożywania niezdrowych posiłków oraz napojów,   utrwalenie wiedzy dotyczącej zdrowego odżywiania i jego wpływu na nasze życie. Z pewnością zdobyta wiedza przyczyni się do świadomego i rozsądnego wyboru spożywanej żywności oraz prawidłowych nawyków żywieniowych.