UJĘTE W KADRZE

ŚWIĄTECZNY KLIMAT

Moment oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia to okres wypełniony radosnymi przygotowaniami. Również w naszej szkole zrobiło się świątecznie i kolorowo.  Na szkolnych korytarzach stanęły choinki, w klasach pojawiły się światełka i świąteczne dekoracje. W oknach zimowe krajobrazy wprowadziły wyjątkowy klimat.

Wszyscy ulegliśmy magii świąt

Oto relacja uwieczniona  przez  uczniów klasy VIII b.

Laboratoria przyszłości to inicjatywa edukacyjna, która dzięki wyposażeniu technicznemu szkół, umożliwia rozwój kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM. Kreatywne myślenie oraz obsługa narzędzi to jedne z podstawowych umiejętności decydujących o rozwoju cywilizacyjnym, gospodarczym i społecznym. W ramach zajęć szkolnych oraz imprez okolicznościowych wykorzystywany jest sprzęt, który uatrakcyjnia proces edukacyjny i angażuje uczniów do zgłębiania nowinek technicznych.

Wychowankowie nabywają umiejętności nagrywania filmów, dzięki czemu przeżyte chwile zostaną z nami na dłużej.

Fragment apelu - link