OPŁATY I JADŁOSPIS Zajęcia świetlicowe ZASADY FUNKCJONOWANIA STOŁÓWKI SZKOLNEJ ZADANIA ŚWIETLICY ZAŁOŻENIA ORGANIZACYJNE INFORMACJE DLA UCZNIÓW Warto czytać każdego dnia... KONKURSY Zestawienie stanu czytelnictwa ARCHIWUM

BIBLIOTEKA I ŚWIETLICA SZKOLNA

Zajęcia świetlicowe

Każde dziecko jest uzdolnione

Zajęcia plastyczne w świetlicy szkolnej są doskonałym sposobem na rozwijanie kreatywności i wyobraźni dzieci. Czynią je nie tylko wrażliwymi odbiorcami sztuki, ale też jej twórcami. Uczniowie poznają różne techniki plastyczne i uczą się wykorzystywania materiałów plastycznych z recyklingu (karton z opakowań, wytłoczki od jajek, stare podręczniki szkolne itp. Chętnych do twórczego spędzania czasu nie brakuje. Tym razem dzieci przygotowywały dekoracje wiosenne i wielkanocne.

Aktywnie i kreatywnie spędzamy czas w świetlicy

Styczeń 2024

Listopad - Grudzień 2023

Październik 2023

Wrzesień 2023

Marzec 2023 w naszej świetlicy

Czas spędzany w świetlicy pozwala na rozwijanie umiejętności pracy indywidualnej i zespołowej. W marcu uczniowie wykonywali ozdoby wiosenne i wielkanocne, które przystroiły świetlicę szkolną. Ɓardzo chętnie pracowali długopisami 3D.

Luty 2023 w naszej świetlicy

Zajęcia świetlicowe - listopad 2022r.

Do świetlicy zakupiono nowe gry, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Mamy też kącik wypoczynkowy.

Jesień w świetlicy to tworzenie prac plastycznych, układanie puzzli czy gry planszowe, to również rozwijanie kreatywności naszych uczniów.

Andrzejki to tradycja ludowa przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dzień ten był doskonałą okazją do zabaw podczas zajęć w świetlicy szkolnej. W polskiej tradycji to ostatnia okazja do zabawy przed adwentem. Andrzejkowe wróżby, quizy i zagadki sprawiły dzieciom ogromną radość i wywołały uśmiech na twarzy.

Kolejna środa upłynęła nam pod zapachem gofrów. Całą świetlicę i hol wypełnił smakowity zapach tego deseru. Rekordziści zjedli po pięć gofrów! Brzuszki były pełne po sam brzeg! Już nie możemy doczekać się kolejnych śród, ponieważ otrzymaliśmy mega sprzęty do przyrządzania smacznych dań, więc z radością je wykorzystamy.

Zajęcia świetlicowe - październik 2022r.

Po raz pierwszy w tym roku świetlica zapachniała goframi:) Uczniowie z niecierpliwością wyczekiwali na swoją porcję, która znikała w buziach w mgnieniu oka. Wspomnieniem pysznego smaku były tylko "białe wąsy" po bitej śmietanie. W sumie zjedliśmy dzisiaj 48 gofrów!! Oj, było smacznie i... gorąco. Już czekamy na kolejne porcje tego smacznego deseru.

W świetlicy dzieci chętnie wykonują pracę plastyczne, czasem tworzą coś z niczego.

Zajęcia świetlicowe - wrzesień 2022r.

Świetlica szkolna, to miejsce, w którym uczniowie nie tylko spędzają czas na swobodnych zabawach, ale uczą się tu grać w szachy, kodować, odrabiają prace domowe.