Promocja zdrowia w przedszkolu Konkurs "Zdrowo jem, więcej wiem" Dzień promocji zdrowej żywności pt. ,,Zdrowy piątek” Gazetka informacyjna Apele o zdrowiu ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA Fraszki o zdrowiu ANKIETY Gazetka - Szkoła Promująca Zdrowie

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE - rok szkolny 2021/2022

Apele o zdrowiu

„Zdrowym być”

Zapraszamy do obejrzenia apelu o zdrowiu w wykonaniu uczniów klasy IV.

„Zdrowym być” – takie przesłanie towarzyszy nam w działaniach prozdrowotnych mających na celu przybliżenie idei promocji zdrowia wśród naszej społeczności szkolnej. Propagując dobre nawyki żywieniowe, aktywność fizyczną oraz bezpieczeństwo klasa IV a przygotowała apel profilaktyczny. Zebrani uczniowie mogli się dowiedzieć od swych młodszych kolegów, że zdrowie fizyczne oraz psychiczne to podstawa szczęśliwego życia.

„Szanuj zdrowie”

27 kwietnia 2022r. Klasa 2b przedstawiła apel profilaktyczny „Szanuj zdrowie” dla uczniów klas 1-3. Dzieci przypomniały sobie zasady zdrowego trybu życia poprzez spotkanie z postaciami z bajek.